Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 27 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Vyko mokymai tema „Komandinis darbas integralios pagalbos teikimo procese“

Balandžio 25 d. VšĮ Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centre vyko mokymai „Komandinis darbas integralios pagalbos teikimo procese“ projekto „Integralios pagalbos teikimas Joniškio rajone“ darbuotojams ir savanoriams. Iš viso mokymuose dalyvavo 16 asmenų, socialinė darbuotoja, slaugytoja, slaugytojos padėjėjos, socialinės darbuotojos padėjėjos, kineziterapeutė ir projekto savanorės. Mokymus vedė, bei teorinius ir praktinius komandinio darbo organizavimo principus projekto vykdytojams pristatė Šiaulių valstybinės kolegijos lektorė G. Gerikaitė.

Tai jau treti mokymai projekto „Integralios pagalbos teikimas Joniškio rajone“ darbuotojams ir savanoriams, kuriuos organizavo savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyrius.

2018 m. pavasarį projekto darbuotojai dalyvavo mokymuose „Bendravimo ypatumai su slaugomais namuose asmenimis“, kur buvo analizuojamos bendravimo su pacientais teikiant sveikatos priežiūros paslaugas svarbos, bazinių pacientų poreikių, konfliktinių situacijų valdymo, bendravimo strategijos pasirinkimo ir kitos temos.

Didelį darbuotojų susidomėjimą turėjo mokymai „Saugaus ir ergonominio pacientų kėlimo, perkėlimo ir vartymo metodai“, kurių metu dalyviai praktiškai išbandė įvairias slaugos priemones, susipažino su jų naudojimu, keičiant pacientų kūno padėtį, buvo supažindinti su pacientų saugaus kilnojimo standartais, ergonominio ir saugaus pacientų perkėlimo rekomendacijomis.

 Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook