Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Didinamas leistinas renginių dalyvių skaičius

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu pakeistos kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinosios sąlygos.

Nuo liepos 17 d. renginio organizatoriai turi užtikrinti, kad renginyje dalyvautų ne daugiau kaip 400 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių ir aptarnaujančio personalo) ir būtų laikomasi ne mažesnio nei 2 m atstumo tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus, jei renginys organizuojamas uždaroje erdvėje. Atstumas tarp žiūrovų ir (ar) dalyvių gali būti mažesnis, jei užtikrinama, kad žiūrovai ir (ar) dalyviai viso renginio metu dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Nuo rugpjūčio 1 d. renginio organizatoriai turi užtikrinti, kad renginyje dalyvautų ne daugiau kaip 500 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių ir aptarnaujančio personalo) ir būtų laikomasi ne mažesnio nei 2 m atstumo tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus, jei renginys organizuojamas uždaroje erdvėje. Atstumas tarp žiūrovų ir (ar) dalyvių gali būti mažesnis, jei užtikrinama, kad žiūrovai ir (ar) dalyviai viso renginio metu dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Jei renginys organizuojamas atviroje erdvėje, dalyvių skaičius išlieka nepasikeitęs – leidžiama ne daugiau nei 1000 žiūrovų ar dalyvių.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo galiojanti sprendimo suvestinę redakciją  (2020-07-17 - 2020-07-31) rasite čia.

Sveikatos apsaugos ministerijos parengtos rekomendacijos skelbiamos čia.

Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite www.koronastop.lt.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook