Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 22 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kreipimasis į Joniškio rajono gyventojus

Atsižvelgdami į sudėtingą ir vis besikeičiančią epidemiologinę situaciją rajone, raginame gyventojus laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 viruso plitimo grėsmės prevencija. 

Prašome gyventojų apriboti socialinius kontaktus, nesibūriuoti,  atidėti nebūtinas išvykas ir asmenines šventes,  nesiburti į grupes, pirmenybę teikti apsipirkimui internetu, laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai), griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).

Savivaldybės teritorijoje esančių parduotuvių, vaistinių darbuotojų prašome imtis griežtų priemonių  – neaptarnauti pirkėjų be nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukės, respiratoriai ar kitos priemonės), riboti pirkėjų srautą,  užtikrinti atstumų laikymąsi.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenys (skelbiami praėjusią parą patvirtinti atvejai). Atnaujintą informaciją galite rasti čia.  

Prašome visų gyventojų susitelkimo ir kantrybės, atsakingumo,  nebūkime abejingi, vykdykime rekomendacijas, tik bendromis visų pastangomis galėsime sustabdyti koronaviruso plitimą!

Būkite sveiki, saugokite save, likite namuose!

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook