Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 20 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Vyko mobilizacinės pratybos

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos Šiaulių apskrities savivaldybėms gruodžio 3-4 dienomis organizavo mobilizacines stalo pratybas „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“. Pratybų tikslas – įvertinti Šiaulių apskrityje esančių savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą, veiksmų suderinamumą, užtikrinat gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją ir skirtingų karinio konflikto fazių metu.

Šiose pratybose dalyvavo ir Infrastruktūros skyriaus Viešosios tvarkos poskyrio vedėja Daiva Zikienė ir vyriausiasis specialistas Julius Laucys. Savivaldybės administracijos atstovai turėjo pateikti atsakymus į Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento paruoštas užduotis, susijusias su gyvybiškai svarbių funkcijų užtikrinimu mobilizacijos metu, priimančiosios šalies paramos teikimu ir kt.

Tai pirmosios tokio pobūdžio pratybos apskrityje, kurios buvo labai naudingos toje srityje dirbantiems specialistams, kariuomenės atstovams. Mobilizacinėse pratybose dalyvavo daugiau kaip 60 įvairių institucijų atstovų.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook