Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 26 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Susitikimas su švietimo įstaigų vadovais

Sausio 26 dieną vyko Joniškio rajono savivaldybės planuotas susitikimas su švietimo įstaigų vadovais. Susitikime dalyvavo Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis, savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, šio skyriaus specialistai ir švietimo įstaigų vadovai.

Susitikime aptartos 2018 metų biudžeto projektų asignavimų ir paramos, kompleksinės pagalbos, brandos egzaminų naujovės.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Stefanija Šniukienė pristatė 2018 metų biudžeto projektą švietimo įstaigoms. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Lukšaitė-Lapinskienė pristatė brandos egzaminų naujoves. Ji teigė, kad brandos egzaminuose esminių pokyčių nėra, tačiau yra pakeitimų, į kuriuos labai svarbu atkreipti dėmesį.

„2018 m. net šeši brandos egzaminai vyks šeštadieniais. Abiturientui laikant egzaminą šeštadienį, penktadienį turi būti suteikiama laisva diena. Per lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą mokiniai galės naudotis elektroniniais privalomų autorių tekstais. Pamažu ruošiamasi pereiti prie visų egzaminų vertinimo nuotoliniu būdu“, – kalbėjo A. Lukšaitė-Lapinskienė.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Eglė Damalakaitė pristatė vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymą, kuriame numatomos kreipimosi galimybės ir taikomos priemonės, ne tik vaikams, bet ir jų tėvams bei globėjams.

Pristatytas 2017 m. rugsėjo mėn. įsigaliojęs Koordinuotai teikiamų švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugų tvarkos aprašas, kuriame reglamentuota koordinuotai teikiamų švietimo, sveikatos, socialinių paslaugų skyrimo tvarka.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook