Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 16 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybės vadovai dėkojo vaikų ir jaunimo teatrui „Bendraamžiai“

Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūroje-šventėje „Šimtakojis 2019“ laureatų diplomą pelnė Joniškio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Bendraamžiai“, parodęs poetinį spektaklį „Viską jau turiu“ (autorius ir režisierius Arvydas Butkus, dailininkė Lina Ripskytė). Jis įvertintas jaunimo kategorijoje.

Pas­ta­ty­me pa­nau­do­ti pa­ties Ar­vy­do But­kaus, taip pat – li­te­ra­tų, poe­tų Juo­zo Ruz­gio, Jus­ti­no Mar­cin­ke­vi­čiaus, Ar­vy­do Jur­kai­čio, Re­gi­nos Bir­ži­ny­tės, Vik­to­ro Ži­lins­ko, Re­gi­nos Kra­jy­nie­nės ei­lė­raš­čiai, spek­tak­lio dai­li­nin­kė – Li­na Rips­ky­tė. Pas­ta­ty­me vai­di­na nuo 16 iki 18 vei­kė­jų. Teatro studiją „Bendraamžiai” lanko 35 vai­kai.

Gegužės 23 dieną Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė savivaldybėje susitiko su vaikų ir jaunimo teatro „Bendraamžiai“ vadovu A. Butkumi, jo padėjėja Rasa Ripskiene, dailininke Lina Ripskyte ir jaunaisiais aktoriais.

Susitikimo metu rajono vadovas atkreipė dėmesį į režisieriaus A. Butkaus profesionalų darbą su jaunimu ir į gebėjimą sudominti jaunus žmones pamilti teatrą, būti jo dalimi. Teatro kūrybinės grupės vadovams įteiktos gėlių puokštės, o po savivaldybės vadovų išsakytų padėkos žodžių bendrauta su teatro nariais.

Šiuo metu režisierius A. Butkus yra pateikęs paraišką Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui dėl paskatinimo skyrimo už aukštą, respublikinį apdovanojimą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook