Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybė atvira studentams

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriuje praktiką atliekančia Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų studente Greta Giedraityte. Susitikimo metu savivaldybės meras išklausė Gretos motyvus dėl pasirinkimo atlikti praktiką Joniškio rajono savivaldybėje. Pokalbio metu aptarė galimybę atsakingai atlikus praktiką lengviau ir kokybiškiau integruotis į darbo rinką.

„Vieną praktiką jau atlikau Kauno savivaldybėje. Esu joniškietė, todėl antrąją praktiką pasirinkau arčiau namų, Joniškio rajono savivaldybėje. Noriu palyginti savivaldybių  kultūros, bendravimo su studentais panašumus ir skirtumus“, – pasakojo VDU politikos mokslų studentė Greta. Ji užsiminė, kad pasirinkimą nulėmė ir išgirsti geri atsiliepimai iš draugų.

Savivaldybės meras Vitalijus Gailius domėjosi studentės Gretos ateities planais, o baigiant pokalbį palinkėjo prasmingo ateities kelio, šviesių minčių ir sėkmės.

Joniškio rajono savivaldybės administracijoje praktiką nuolat atlieka studentai iš įvairių universitetų kolegijų. Būsimiesiems viešojo administravimo, teisės, socialinio darbo, politikos mokslų ir kitų sričių specialistams sudaromos galimybės įgytas žinias pritaikyti praktiškai, iš arti pamatyti būsimą savo profesiją. Praėjusiais metais Joniškio rajono savivaldybėje praktiką atliko 8 studentai, per šių metų pirmą pusmetį – 6.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook