Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 27 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Prisijungta prie tarptautinio projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“

2017 m. Joniškio rajono savivaldybė prisijungė prie tarptautinio pasienio regiono turizmo projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“. Joje dalyvauja Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų (Latvija) ir Biržų, Pasvalio, Pakruojo bei Joniškio (Lietuva) rajonai.

Š. m. gegužės 1 d. Pakruojyje vyko aštuonias žiemgališkas Latvijos ir Lietuvos savivaldybes telkiančios turizmo akcijos „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! 2018“ atidarymas. Renginyje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Joniškio savivaldybės administracijos direktorius Aivaras Rudnickas ir Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jurgita Bučinskienė.

Turizmo akcijos uždarymas su dovanų įteikimu laimėtojams bus organizuojamas spalio 13 d., Bauskėje. Akcijos tikslas – skatinti turizmą Lietuvos ir Latvijos pasienyje bei populiarinti čia esančius turistinius objektus. Akciją sumanė Bauskės turizmo informacijos centro direktorė Inese Turkupole-Zilpure.

Akcijos esmė – per nurodytą laikotarpį turistai kviečiami aplankyti šiuose rajonuose esančius ir į maršrutą įtrauktus  turistinius objektus ar kultūros renginius, specialiuose žemėlapiuose-anketose užsidėti dalyvio antspaudus ir pasibaigus akcijos laikui (iki rugsėjo 25 d.) savo anketą pristatyti į bet kurio akcijoje dalyvaujančio rajono turizmo informacijos centrą.

Rudenį vyks loterija bei bus išaiškinti 8 puikių pagrindinių prizų – dviračių laimėtojai bei mažesnius prizus išlošę laimingieji. Anketas kviečiame ateiti pasiimti Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre, ar viename iš akcijos objektų, renginių vietos.

Nepraleiskite progos sudalyvauti – pažinti Žiemgalos grožį, paveldą ir kultūrą.

Daugiau informacijos: www.jvic.lt, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro Facebook profilis, projekto Facebook profilis.

Reglamentas

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook