Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Mero Vitalijaus Gailiaus kreipimasis

Vakar socialiniuose tinkluose prasidėjusi diskusija jau peržengė bet kokias padorumo ribas. Nekreipčiau į tai dėmesio, jei nebūtų tyčiojamasi iš žmonių, tų žmonių, kurie šiuo metu kovoja už savo gyvybę. Neabejoju, kad pradėtas šio apgailėtino šmeižto „serialas“ nesibaigs – vakar prasidėjusios veiklos tęsiamos ir šiandien. Šiandien buvau kaltinamas tuo, kad darbo vietoje elgiuosi netinkamai.

Gaila, bet buvo sutrikdytas ne tik šiuo metu nebespėjantis atsakyti į visų besikreipiančiųjų pagalbos prašymus 112 bendrasis pagalbos centras, Joniškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos ir mano veikla. O ekstremalių situacijų komisijos posėdžiuose yra sprendžiami klausimai, susiję su kiekvienu iš mūsų.

Net neabejoju, kad pareigūnai savo darbą atliks tinkamai ir už akivaizdžiai pateiktą melagingą informaciją bus nubausti ir išieškota žala už darbo sutrukdymą.

Kreipiuosi į tuos žmones, kurie šiuo metu taip pat yra šmeižiami. Nelaukite ir neignoruokite apie jus skleidžiamos melagingos informacijos, kreipkitės į teisėsaugos atstovus ir reikalaukite jums priklausančios žalos atlyginimo, nes už kiekvieną šmeižtą turi būti baudžiama.

Pagarba pareigūnams, kurie nepaisant savo begalinio užimtumo, reaguoja į kiekvieną pranešimą taip, kaip jiems tai nurodo daryti įstatymai.

O šmeižikams ir tariamiems „rajono gelbėtojams“ siunčiu žinią – jokie jūsų veiksmai nesutrukdys man rūpintis joniškiečiais, visomis išgalėmis stengiuosi padaryti viską taip, kad turėtumėme kuo daugiau aiškumo, – turima informacija jums pateikiama nedelsiant, kai tik ji patvirtinama. Negaliu savo darbe vadovautis gandais.

Noriu paraginti tuos, kurie užsiima tokiomis nešvariomis informacijos skleidimo kampanijomis jau besiruošdami artėjantiems Seimo rinkimams – dabar ne laikas tai daryti, o toks pasirinktas laikas ir būdas yra nusikalstamas  prieš Joniškio gyventojus ir Lietuvos visuomenę, taip pat pabrėžiu, kad jis nebebus toleruojamas.

Daviau priesaiką rūpintis kiekvienu iš jūsų – to laikausi ir visada laikysiuosi.

Noriu nuraminti žmones, kurie nerimauja, kad galėjau dalyvauti susitikimuose, asmeninėse šventėse su  asmenimis, kuriems patvirtintas susirgimas koronavirusu, to tikrai NEBUVO, nepasiduokime melui.

Būkite sveiki, saugokite save ir artimuosius, likite namuose!

Meras Vitalijus Gailius

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook