Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 18 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Informacija gyventojams dėl atliekų išvežimo

Atsižvelgiant į šiuo metu susidariusią situaciją ir gaunamus telefono skambučius, Joniškio rajono savivaldybės administracija kreipėsi į UAB „Ecoservice projektai“ dėl papildomo atliekų išvežimo šventiniu laikotarpiu.

Papildomai organizuojamas pakuotės atliekų (plastmasė, popierius) surinkimas iš visų daugiabučių pusiau požeminių aikštelių konteinerių – gruodžio 25 d., kitas vežimas – gruodžio 31 d. Mišrios komunalinės atliekos bus vežamos pagal grafiką gruodžio 26 d. ir gruodžio 30 d.

Prašome gyventojų prie konteinerių nestatyti lengvųjų automobilių ir sudaryti galimybę prie jų privažiuoti atliekų vežėjams. Priešingu atveju, atliekos bus neišvežtos. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad problemos kyla ir dėl netvarkingai išmetamų atliekų, todėl prašome gyventojų laikytis tvarkos ir rūšiuoti atliekas.

Savivaldybės administracija vertina situaciją ir kyla abejonių dėl Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) galimai neteisingai priimtų strateginių sprendimų dėl konteinerių talpos. Gruodžio 30 d., organizuojamas susitikimas su ŠRATC atstovais dėl galimų problemų sprendimo būdų.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook