Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 20 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Į Konstitucijos egzamino antrąjį etapą pateko Joniškio rajono savivaldybės administracijos specialistė

Spalio 3 d. Joniškio rajono savivaldybėje įvyko jau 13-oji visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija – Konstitucijos egzaminas 2019. Konstitucijos žinias išmėginti panoro keletas savivaldybės administracijos specialistų. Jie laikė egzaminą kategorijoje, skirtoje piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

Po 45 min. trukusio egzamino paaiškėjo, kad teisingai atsakiusi į 28 klausimus (iš 30-ies) į antrąjį etapą pateko Joniškio rajono savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriaus vyriausioji specialistė Irena Šimkuvienė. Ji Konstitucijos egzamine dalyvauja jau ne pirmą kartą, praeitais metais ji tapo I ir II etapų Joniškio rajone nugalėtoja. Irena Šimkuvienė bus kviečiama  spalio 17 d. dalyvauti Konstitucijos egzamino II etape, skirtame geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams.

Konstitucijos egzamino I etapo nugalėtojais tampama, kai teisingai atsakoma į 25 iš 30 klausimų. II etapo užduotis sudarys 19 testo klausimų su siūlomais atsakymų variantais, iš kurių reikės pasirinkti vieną teisingą, ir 1 atviras klausimas.

Su egzamino taisyklėmis susipažinti galite čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook