Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 20 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Skelbiami Joniškio rajono savivaldybės seniūnijų seniūnaičių rinkimai

Kviečiame Joniškio rajono savivaldybės gyventojus, siūlyti kandidatus į kiekvienos seniūnaitijos seniūnaičius ir dalyvauti seniūnaičių rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

Dokumentai dėl kandidatų į seniūnaičius teikiami raštu, kurios veiklos teritorijai priskirta seniūnaitija, seniūnui. Kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda prieš 15 kalendorinių dienų ir baigiasi likus 5 kalendorinėms dienoms iki seniūnaičių rinkimų.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius. Siūlymus su kandidato pridedamais dokumentais prašome teikti raštu  seniūnijos, kurios veiklos teritorija priskirta seniūnaitijai, seniūnui. Kartu su siūlymu pridedami šie dokumentai:

  • nustatytos formos užpildytas rašytinis kandidato sutikimas (forma patvirtinta, Joniškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 26 d. sprendimu T-199);
  • kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • trumpas gyvenimo aprašymas (CV);
  • kandidato nuotrauka (dydis 3 x 4 cm).

Seniūnaičių rinkimų grafikas

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook