Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Meras susitiko su spaudos atstovais

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras susitiko su rajono spaudos atstovais. Spaudos atstovams pateikta informacija  apie savivaldybės buvusius iššūkius karantino laikotarpiu ir naują požiūrį į visas aktualias sritis.

„Praėjęs laikotarpis ne tik privertė naujai pažvelgti į įprastines veiklas, bet ir atskleidė, kiek ir kam esame pasiruošę. Vykę netradiciniai Joniškio miesto ir Žagarės vyšnių festivalio renginiai buvo vienas didesnių išbandymų, kurie parodė, kad ir kitokiomis sąlygomis, galime daug nuveikti. Tačiau labai svarbu yra neatsipalaiduoti per anksti, ir dėti visas pastangas, kad Lietuvoje, deja, didėjant naujų susirgimų skaičiui, ir Joniškio rajone stiprintumėme viešų renginių, didesnių žmonių susibūrimų kontrolę“, – susitikimo pradžioje kalbėjo  meras Vitalijus Gailius.

Taip pat kalbėta apie pasiruošimą koronavirusinės infekcijos (COVID-19)  galimam naujam protrūkiui, plačiai pristatyti  Joniškio rajono savivaldybės veiksmai dėl  patalpų saviizoliacijai, apsaugos priemonių  poreikio, įsigijimo ir  rezervo įvertinimo, Karščiavimo klinikos  Joniškio rajone įrengimo.

Spaudos atstovams pristatyta naujausia informacija apie įgyvendinamus ir iki metų galo planuojamus įgyvendinti statybų, kelių remonto, naujų sistemų diegimo projektus, atsakyta į  pateiktus aktualius klausimus.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook