Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 27 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kapavietės rekonstrukcijai ar įrengimui būtinas seniūno sutikimas

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo Leidimo laidoti išdavimo, laidojimo ir kapinių lankymo Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje taisyklių, patvirtinų Joniškio rajono savivaldybės tarybos 2020 m, gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T-234, 28 punkto pakeitimai, kurie įpareigoja už kapavietės priežiūrą atsakingą asmenį statant ir (ar) rekonstruojant statinius kapavietėje, įrengiant kitus kapavietės objektus, pranešti apie tai kapinių administratoriui ar seniūnui.                   

Fizinis ar juridinis asmuo, pageidaujantis statyti, rekonstruoti ar remontuoti kapo paminklą, antkapį, kitą kapavietės objektą, privalo pateikti seniūnui prašymą dėl kapavietės įrengimo, pertvarkymo, remonto darbų atlikimo. Jeigu keičiamos kapavietės ribos, pridedamas išankstinis rašytinis seniūno sutikimas.

Visi kapavietės statiniai, įskaitant suoliukus ir trinkelių dangas, gali būti įrengiami tik kapavietės ribose. Praėjimus tarp kapaviečių galima padengti smulkios skaldos, smėlio ar smulkaus žvyro sluoksniu, gavus išankstinį rašytinį seniūno sutikimą.

Kapavietės įrengimo, pertvarkymo, remonto darbų atlikimui pritaria ir nurodytus sutikimus išduoda seniūnas arba jo įgaliotas asmuo. Kapaviečių ir (ar) kapinių statinius statantys, rekonstruojantys asmenys privalo sutvarkyti visas šiuos darbus atliekant susidariusias atliekas (nugriautus, išardytus senus statinius, kitus kapaviečių įrengimo objektus, statybinių gaminių nuolaužas ir nepanaudotas statybines medžiagas).

Kapaviečių įrengimo, pertvarkymo metu susidariusias atliekas būtina perduoti atliekų vežėjui ar atliekų naudotojui, galima jas panaudoti ir savo reikmėms, tačiau draudžiama palikti kapinių teritorijoje ar jos priegose.

 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook