Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gegužės 31 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Naikinami karantino reikalavimai rizikos grupės asmenims

Vyriausybei švelninant Lietuvoje karantino sąlygas, panaikinti ribojimai rizikos grupei priklausantiems asmenims lankytis ir dirbti prekybos ir paslaugų, viešojo maitinimo, grožio paslaugų teikimo vietose, valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse.

Panaikinus sprendimą dėl rekomendacijų rizikos grupės asmenims, nebelieka galiojusių rekomendacijų tiek lankytojams, tiek darbuotojams priklausantiems rizikos grupei nesilankyti ir nedirbti nestacionariose socialinių paslaugų įstaigose, šeimynose, grupinio gyvenimo ir bendruomeniniuose vaikų globos namuose.

Gerėjant orams panaikinti ribojimai rizikos grupės asmenims dalyvauti atvirose erdvėse organizuojamuose renginiuose automobiliuose bei renginiuose, kuriuose dalyvauja ne daugiau nei 30 dalyvių, aukšto meistriškumo sporto varžybose, sporto veiklų ir pratybų vietose, lankytis pažintinių ir mokomųjų takų, apžvalgos bokštų, parkų, zoologijos, botanikos sodų, esančių atvirose lauko erdvėse. Taip pat pasikeitė reikalavimai plukdymui mažaisiais, pramoginiais, sportiniais, asmeniniais, tradiciniais laivais ir kitais plūduriuojančiais įrenginiais ar priemonėmis.

Primename, kad nors ir švelninamas karantinas bei su juo susiję ribojimai, bendros rekomendacijos išlieka. Rekomenduojama ir toliau vengti lankytis arba kuo rečiau lankytis renginiuose, kitose žmonių susibūrimo vietose, laikytis 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, vengti bendrauti su asmenimis, kurie turi viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių, laikytis asmens higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, lankantis uždarose patalpose dėvėti apsauginę veido kaukę.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas rasite čia

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 


Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook