Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 2 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Biblioteka ir muziejus atnaujino paslaugų teikimą (papildyta)

Nuo 2020 m. birželio 1 d. Joniškio rajono Jono Avyžiaus viešoji biblioteka ir Joniškio istorijos ir kultūros muziejus  atnaujino lankytojų aptarnavimą, teikiamos fizinės paslaugos.

Į biblioteką ir muziejų įleidžiami tik apsaugines veido kaukes dėvintys lankytojai, atvykę ne didesnėmis nei penkių asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Paslaugos teikiamos užtikrinant ne mažesnį kaip 5 kv. m plotą, tenkantį vienam lankytojui.

Viešosios bibliotekos lankytojai, norintys naudotis kompiuteriu bei savarankiškai rinktis dokumentus iš atvirųjų fondų, privalo dezinfekuoti rankas ir/ar mūvėti vienkartines pirštines. Naudojimosi kompiuteriu trukmė – 1 val.

Šiose įstaigose darbuotojai gali vykdyti savo pareigas tik būdami sveiki, atvykus į darbą jiems turėtų būti matuojama kūno temperatūra. Darbo metu jie turi vengti tiesioginio kontakto tarpusavyje ir su lankytojais, turėti asmens apsaugos priemones ir laikytis asmens higienos taisyklių.

Informaciją  apie  paslaugų teikimą Joniškio rajono Jono Avyžiaus bibliotekoje rasite čia.

Informaciją apie paslaugų teikimą Joniškio istorijos ir kultūros muziejuje rasite čia.

Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą galite rasti čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook