Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 16 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Susitikimas su ūkininko šeima – darniai dirbančio šeimyninio bendradarbiavimo pavyzdys

Trečiadienį Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, mero patarėja Inga Karbauskienė lankėsi Joniškio rajone, Kalnelio kaime ūkininkaujančio Eugenijaus Stonio pieno ūkyje. Vos atvykus į ūkininko ūkį savivaldybės vadovus užbūrė naujai kuriamo parko vaizdai: keli šimtai įvairiausių rūšių medžių ir krūmų, skoningai įrengti gėlynai, kuriuos padeda kurti Lietuvai pagražinti draugijos Akmenės skyriaus specialistai, ir didžiulis tvenkinys.

Svečius pasitiko pats šeimininkas su žmona, vėliau prie pakalbio prisijungė ir jų vaikai, kurių šeimoje yra  net  šeši. Visi vaikai jau suaugę, turintys  savo šeimas ir geranoriškai padedantys  pieno ūkyje. Dideliame ūkyje turima ir samdomų darbuotojų, tačiau daugiausia dirba patys.

Ūkyje laikoma apie 700 pieninių ir mėsinių galvijų. Dalis pieno parduodama, kitą dalį perdirba vietoje patys. Ūkininkas pats prekiauja Naujosios Akmenės, Šiaulių, Pakruojo ir Radviliškio miestų turguose. Pieną pristato ir Šiaulių miesto ugdymo įstaigoms, globos įstaigoms Šiaulių regione. Tačiau jų veikla neapsiriboja tik pieno perdirbimu, dar yra rengiamos ir pieno gaminių degustacijos, į kurias mielai atvyksta ir svečių iš įvairių mokyklų, darželių ir kitų įstaigų. Sulaukiama svečių ir iš kaimyninės Latvijos.

Susitikimo metu kalbėta apie žemės ūkio ir verslo aktualijas rajone bei Lietuvoje, apie laisvus žemės plotus, parduodamus pastatus Joniškio rajone, diskutuota kaip pasiekti efektyvesnio ūkininkų ir savivaldybės bendradarbiavimo.

Galime didžiuotis  gražiai ir darniai dirbančia šeima, kuri yra tikras šeimyninio bendradarbiavimo pavyzdys.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook