Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 22 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Skaistgirio kultūros namuose vyko nominacijų vakaras

Jau tapo tradicija kasmet vasario 16-osios išvakarėse įteikti Skaistgirio seniūnės nominacijas. Šiemet seniūnė Virginija Kaikarienė įteikė šešias nominacijas. Pirmoji nominacija „Metų jubiliejus“ kartu su Maldenių filialo vyresniąja bibliotekininke Lione Adomaitiene iškeliavo į biblioteką esančią Maldeniuose.

Maldenių kaime esanti biblioteka tik ką atšventė 50 metų gyvavimo jubiliejų. Lionė Adomaitienė joje dirba beveik tris dešimtmečius. Biblioteka Maldeniuose – vienas ryškiausių kultūrinių židinių kur renkasi įvairaus amžiaus skaitytojai.

Bibliotekoje veikia antrą dešimtmetį skaičiuojantis lėlių teatras, o kur dar patys įvairiausi renginiai, sukaupta kraštotyros. Veikli bibliotekininkė neskirsto darbų pagal pareigas, ji dirba taip kaip liepia širdis. To paties nominacijų vakare Lionė linkėjo visiems.

Nominacija „Metų gimnazistas“ pradžiugino Gabiją Rudytę. Merginai nominacija įteikta už pasiekimus moksle ir aktyvią veiklą visuomeniniame gimnazijos gyvenime. Gabijai ne atstumas keliolika kilometrų nuo namų iki gimnazijos dalyvauti visuomeninėje veikloje, ne trukdis ir siekti puikių rezultatų moksle.

Nominacija „Metų partneris“ atiteko Skaistgirio Šv. Jurgio parapijos klebonui kunigui Andriui Trakšeliui. Parapijos projektas, kurio tikslas buvo atnaujinti šventoriuje infrastruktūrą, sujungė seniūniją, bendruomenes ir parapiją bendram tikslui. Bendras triūsas buvo atitinkamai  įvertintas.

Kunigas Andrius Trakšelis sakė, kad nominacija priklauso visiems parapijiečiams.Šventės išvakarėse kvietė išlaisvinti širdis, nes laisvė nenusakoma žodžiais, ją reikia pajausti širdimi. Parapijai Seimo nario Arūno Gumuliausko dovanojamą Lietuvos vėliavą įteikė Joniškio VVG vadovė Niolė Valuckienė linkėdama nesustoti projektinėse veiklose.

Nominacija „Metų rėmėjas“ už socialiai atsakingą požiūrį į bendruomenę įteikta Kemsių kaimo ūkininkui Virginijui Dakaniui. Virginijus su šeima ne tik įrengė puikią poilsio zoną Kemsių kaime, bet ir dėmesingas bendruomenei, kurioje jis gyvena. Dalijasi tuo kuo gali su vargingiau gyvenančiais. 

Nominacijas „Metų iniciatyva“ seniūnė skyrė Marytei Gedraitienei ir Vidai Urbonienei. Tokia pat nominacija turėjo likti ir seniūnės Virginijos Kaikarienės rankose, nes visos trys moterys sutartinai viena kitą papildydamos ieško naujų sumanymų, rengia projektus, juos įgyvendina. Jų žingeidumu, veiklumu ir sutarimu Skaistgirys įgauna naujus atspalvius.

Vasario 16-osios išvakarėse meras Vitalijus Gailius ragino pasitikėti vieni kitais ir kurti kraštą savo darbais. Seniūnė Virginija Kaikarienė kvietė būti patriotiškai atlaidiems. Mes turime nepriklausomybę, bet kartu turime ir atsakomybę. Tad kurkime Lietuvą kartu, – sakė seniūnė.

Nominantams nominacijas sukūrė vietos tautodailininkė Rasa Kralikauskienė. Vakaro metu skambėjo Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyriaus folkloro kolektyvo, vadovaujamo Birutės Dauginytės, ETC grupės, vadovaujamos Dovilės Juknienės solistės Jolantos Rapečkaitės Gižienės ir gitaristo Mariaus Vitkausko dainos, jaunimo grupės, vadovaujamos Vidos Norkuvienės eilės apie meilę Lietuvai, gimtam kraštui. Dainų pynę dovanojo svečias iš Šiaulių Evaldas Vaikasas.

Vasario 16-osios vidudienį Skaistgirio Šv. Jurgio bažnyčios varpai kvietė parapijiečius padėkos maldai. Po Šv. Mišių Skaistgirio gimnazijos sporto stadione vyko futbolo varžybos seniūnės taurei laimėti. Tarpusavyje varžėsi Skaistgirio veteranai ir dvi Skaistgirio gimnazijos komandos. Taurė atiteko Skaistgirio veteranų komandai.

 Skaistgirio seniūnijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook