Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 29 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Vitalijus Gailius dalyvavo susitikime su Ukrainos žurnalistais

Šiandien Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius dalyvavo susitikime su Ukrainos žurnalistais, laimėjusiais Tarptautinio rinkimų sistemų fondo organizuotą konkursą apie tyrimų atlikimą nagrinėjant politinių partijų finansavimą.

Susitikimo metu buvo diskutuojama dėl Europos Komisijos ataskaitos apie kovą su korupcija Europos Sąjungos valstybėse, pasidalinta Seimo Antikorupcijos komisijos ir kitų institucijų, kovojančių su korupcija, patirtimi. Diskusijoje keltas klausimas dėl valstybinės valdžios ir teisėsaugos institucijų savarankiškumo bei nepriklausomumo užtikrinimo būtinybės, atkreiptas dėmesys į padėtį Ukrainoje dėl bandymo apriboti Ukrainos nacionalinio antikorupcijos biuro (NABU) įgaliojimus ir nepriklausomumą tiriant korupcinius nusikaltimus.

V. Gailius taip pat atsakė į Ukrainos žurnalistų klausimus apie reikalavimus, keliamus politikams ir į institucijų vadovų pareigas pretenduojantiems asmenims, parlamentarų darbą, įgaliojimus, viešojo sektoriaus darbuotojų viešųjų ir privačių interesų derinimo užtikrinimą.

LR Seimo nario V. Gailiaus biuro informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook