Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Šeimos kortelė – papildoma parama šeimoms

Į posėdį rinkosi Joniškio rajono savivaldybės šeimos komisija, kuriai vadovauja Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Komisijos posėdyje aptartas Šeimos kortelės įstatymas, kuris nustato asmenis, turinčius teisę į šeimos kortelę, šeimos kortelės turėtojų teises ir pareigas, valstybės ir savivaldybių institucijų, viešųjų ir privačiųjų juridinių asmenų kompetenciją ir Šeimos kortelės programos finansavimą.

Komisijos posėdžio metu aptartos šeimos kortelės, kuri pradės galioti nuo rugsėjo 1 d., išdavimo sąlygos ir teikiamos nuolaidos.

„Kortelės skirtos gausioms ir neįgalius vaikus slaugančioms ar prižiūrinčioms šeimoms. Kortelės garantuoja specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms, paslaugoms bei renginiams. Šeimos kortelėmis bus galima pasinaudoti jau nuo rugsėjo 1-osios.“ – pristatė savivaldybės mero pavaduotoja, Šeimos komisijos pirmininkė Vaida Aleknavičienė.

Mero pavaduotoja paaiškino, kad šeimos, kurių elektroniniai paštai yra įvesti Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje SPIS, sulauks elektroninių laiškų, kuriuose bus prašoma sutikti gauti šeimos kortelę į namus. Jeigu elektroninis paštas nėra įvestas į minėtą  sistemą, bet šeimos kortelė priklauso, tuomet SPIS galima užpildyti prašymą.

Pasitarime paaiškinta, kad pagalbos galima kreiptis į Joniškio rajono seniūnijose dirbančius socialinius darbo organizatorius, jie padės gyventojams užpildyti prašymus.  

Joniškio rajono savivaldybės šeimos komisija posėdžio metu nusprendė kviesti Joniškio rajono verslininkus sudaryti sutartis su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu ir suteikti šeimos kortelių turėtojams nuolaidas Joniškio rajone esančiose parduotuvėse, paslaugoms mažosiose bendrijose, sporto klubuose ir kitur.

Įmonės ir įstaigos, kurios nori tapti partneriais, gali kreiptis el. paštu seimoskortele@sppd.lt arba telefonu 8 706 68 271.

Daugiau informacijos apie šeimos kortelę galite rasti čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook