Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. lapkričio 17 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Rajoninė pedagogų metodinė diena – pasidalinta idėjomis ir patirtimi

Spalio 29 d. Joniškio Mato Slančiausko progimnazijoje vyko rajoninė pedagogų metodinė diena, kurios tema – „Sėkmingas mokinių mokymas(is) įgyvendinant ikimokyklinio ir priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas“.

Renginyje dalyvavusi mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pasveikino visus dalyvius ir pasidžiaugė, kad pedagogų  bendruomenė susirinkusi pasidalina ne tik savo mintimis, bet ir idėjomis bei taikomais metodais. Pedagogų bendruomenei mero pavaduotoja linkėjo visad būti optimistais, kurie, net ir labai sunkią dieną, ar atsidūrę tarp dviejų nemalonumų, visada sugalvoja norą.

Renginio metu Švietimo pagalbos departamento, Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus metodininkas Gražvydas Kazakevičius pakvietė dalyvius diskusijai kokia yra  metodinių veiklų prasmė, kodėl jos vyksta ir kaip vyksta?

Susitikime savo patirtimi dalijosi Mato Slančiausko progimnazijos, Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“, Algimanto Raudonikio meno mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos bendruomenės.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook