Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 25 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Susitikimas su Joniškio rajono verslininkais

Sausio 23 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir Ekonominės plėtros Investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė Joniškio turizmo ir verslo centre susitiko su rajono verslininkais aptarti Joniškio rajono specializacijos krypčių.

2017 m. gruodžio 5 d. Šiaulių regiono plėtros taryboje buvo priimtas sprendimas „Dėl pritarimo Šiaulių regiono specializacijos kryptims“ ir pritarta šioms Šiaulių regiono specializacijos  kryptims: baldų gamyba, logistika, metalo gaminių gamyba, įskaitant dviračių pramonę, plastiko gamyba, statyba, įskaitant kalnakasybą, finansų inžinerija, žemės ūkio gamyba ir produkcijos perdirbimas.

2018 m. sausio 11 d. Šiaulių regiono plėtros taryba pavedė Šiaulių regiono savivaldybėms bei socialiniams ir ekonominiams partneriams susitelkti ir kartu parengti Šiaulių regiono ilgalaikės specializuotos socialinės ir ekonominės plėtros proveržio studiją ir įgyvendinimo priemonių programą (toliau – Šiaulių regiono specializacijos programa), kuri turi būti pateikta Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijai vasario 9 d.

Renkant informaciją priemonių planui buvo apklausti Joniškio rajono savivaldybės verslininkai. Ši surinkta informacija ir buvo pristatyta Joniškio rajono savivaldybės verslininkų bendruomenei, žurnalistams. Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė trumpai apžvelgė specializacijos planų rengimą Lietuvos regionuose ir Šiaulių apskrityje. Diskusijos metu buvo išklausytos verslininkų pastabos dėl priemonių planavimo ir verslo plėtojimo galimybių rajone.

Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook