Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 25 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Svarbu! Pirkėjų srautai prekybos vietose tampa vėl nevaldomi

Pastarosios dienos parodė, kad dalis visuomenės, panašu, pamiršo galimas koronaviruso infekcijos plitimo pasekmes, nebegirdi nei prašymų, nei rekomendacijų apsipirkimo metu laikytis saugių atstumų, nesibūriuoti, be reikalo neiti į parduotuves. Žmonės ir toliau būriais traukia į pardavimo vietas, ypač po darbo, ir pamiršta, kad žmonių susibūrimas uždarose erdvėse ypatingai didina riziką viruso plitimui.

Raginame gyventojus būti sąmoningais ir atsakingais ne tik už save, bet ir kitus – neiti į parduotuves be reikalo, lankytis jose rečiau ir vienu kartu apsipirkti ilgesniam laikui, vengti bendravimo su kitais asmenimis uždarose patalpose. Tik nuo mūsų pačių priklauso koronaviruso infekcijos plitimo padariniai.

Labai prašome gyventojų parduotuvėse elgtis atsakingai ir vadovautis visomis Sveikatos apsaugos ministerijos  rekomendacijomis – dėvėti apsaugines kaukes ir pirštines, apsiperkant naudotis elektroninės prekybos sprendimais – atsiskaityti bankinėmis mokėjimo kortelėmis, naudotis savitarnos paslaugomis, prekybos vietose nepamiršti suteikta galimybe dezinfekuoti rankas ir būtinai laikyti saugių atstumų.

Tik mūsų pačių sąmoningas ir atsakingas elgesys leis apsaugoti vieni kitus.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

 

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook