Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. lapkričio 11 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
V. Aleknavičienė: vadybos metodų taikymas iš esmės pagerina įstaigos veiklos efektyvumą

Spalio 16 d. Joniškio rajono savivaldybės įstaigų, įmonių vadovai, administracijos atstovai dalyvavo susitikime su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto profesoriumi Modestu Gelbūda.

Profesorius susirinkusiems išsamiai pristatė vadybos metodų taikymą viešojo sektoriaus įstaigose, atlikto mokslinio tyrimo rezultatus ir rekomendacijas viešojo sektoriaus įstaigoms, supažindino su  procesų valdymo sistema „LEAN“ (lieknas), kurią lengva taikyti ne tik versle, bet ir viešajame sektoriuje.

Susitikimo dalyviai turėjo galimybę išgirsti  konkretų sėkmingo procesų valdymo sistemos „LEAN“ taikymo pavyzdį Bakke mokykloje Koldingo mieste Danijoje. Svečias papasakojo apie minėtos sistemos metodologijos naudą, kaip procesų valdymo sistemos „LEAN“ tiesiogiai prisideda prie mokinių pasiekimų gerėjimo, kaip Bakke mokykla Danijoje įgyvendino LEAN iniciatyvą, pagerino mokinių valstybinių egzaminų rezultatus ir pakilo mokyklų reitinguose.

Savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė dėkojo susitikimo dalyviams už skirtą laiką, profesoriui Modestui Gelbūdai už paaiškinimus, diskusiją, pasidalintą patirtį skleidžiant žinią apie  vadybos metodų taikymo naudą, kuri iš esmės pagerina įstaigos efektyvumą, organizacinę kultūrą ir veiklos rezultatus.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook