Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 5 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Neįgaliųjų maitinimas ir ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūra – tik išimtiniais atvejais

2020 m. kovo 21 d. Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorius priėmė sprendimą dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių.

Minėtu sprendimu Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorius įpareigotas organizuoti mišraus amžiaus vaikų priežiūrą ir maitinimą išimtiniais atvejais, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorius įpareigotas organizuoti žmonių su negalia priežiūrą ir maitinimą išimtiniais atvejais, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose.

Atkreiptinas dėmesys, kad ir žmonių su negalia maitinimas, ir ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūra teikiama tik išimtiniais atvejai.

Jeigu susiduriate su išimtiniu atveju, dėl neįgaliųjų asmenų maitinimo ar ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros prašome kreiptis į Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorę Eglę Damalakaitę el. paštu egle.damalakaite@joniskis.lt arba tel. 8 686 39 120.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook