Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. liepos 4 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybėje pradėjo dirbti atvejo vadybininkas

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius,  administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir jos pavaduotojas Aivaras Rudnickas  susitiko su Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus atvejo vadybininke Alma Bačianskiene, kuri dar tik praėjusią savaitę pradėjo dirbti Joniškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriuje.

Jos viena pagrindinių  funkcijų – koordinuoti susitarimo dėl integracijos į darbo rinką įgyvendinimą ir jame numatytų užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų, aktyvios darbo rinkos politikos priemonių teikimą asmenims. Specialistė dirbs su ilgą laiką darbo neturinčiais Joniškio rajono gyventojais, teiks pirminę informaciją asmenims, pageidaujantiems dalyvauti projekto „Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelis“ (toliau – Projektas) veiklose.

Neklysta tik tie, kurie nedirba, tad nereikia baimintis, jei darbe kažkas nepavyks iš pirmo karto, – susitikimo metu  drąsino Almą savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir linkėjo neprarasti optimizmo, nebijoti iššūkių ir kūrybiškai žvelgti į savo darbą. 

Administracijos direktorė palinkėjo būti drąsiai naujame darbe, bendrauti ir bendradarbiauti su savivaldybės administracijos  darbuotojais  veiklos klausimais.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook