Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 17 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Vėluojantys statybos darbai nebus toleruojami

Gegužės 20 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, direktorės pavaduotojas Aivaras Rudnickas, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė, skyriaus vyr. specialistas Darius Ščiglinskas susitiko su UAB „Aiba“ direktoriumi Irmantu Baniu dėl daugiabučio gyvenamojo namo Pakluonių g. 60, Joniškyje, statybos ir pritaikymo socialiniam būstui  darbų sutarties įgyvendinimo.

Susitikimo metu pristatyta ir įvertinta esama situacija. Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vyr. specialistas, atsakingas už projekto koordinavimą, Darius Ščiglinskas informavo, kad sutarties darbų pabaiga, įskaitant ir sutarties pratęsimą, buvo numatyta 2018 liepos 13 d. Nors sutarties darbų terminas pasibaigęs, darbai vis dar neatlikti. UAB „Aiba“ vadovas Irmantas Banys nurodė, kad, jo manymu, statybos darbų atlikta apie 99 %, o likę darbai – valymas, smulkių defektų taisymas.

Rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pastebėjo, kad toks vėlavimas yra netoleruotinas ir domėjosi, kokios yra galimos sutarties nutraukimo galimybės su rangovu UAB „Aiba“. Meras V. Gailius akcentavo, kad nuolaidžiauti nesiruošiama, kad dvi savaitės yra pakankamas terminas likusiems darbams užbaigti, bei paminėjo, kad galutinį sprendimą savivaldybės administracija dėl tolimesnės sutarties eigos pateiks po detalios neatliktų statybos darbų situacijos įvertinimo.

Kanceliarijos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook