Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 20 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Skelbiamas geriausio Joniškio valstybės tarnautojo konkursas

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius kartu su LR Seimo nariu Liudu Jonaičiu visą visuomenę kviečia aktyviai dalyvauti jau tradiciniu tapusiame konkurse „Mūsų valstybės tarnautojas 2019“, pastebėti ir nominacijai pristatyti sąžiningus, principingus, dorus ir ištikimus duotai priesaikai žmones, pareigingai dirbančius mums ir mūsų valstybei.

Tokio tradicinio konkurso tikslas – ne tik pagerbti sąžiningus ir kompetentingus darbuotojus, į kuriuos turime lygiuotis, bet suburti vieningą visuomenę siekti teisingesnės, šviesesnės Lietuvos ateities.

Siūlykite ne tik valstybės tarnautojus, bet ir jiems prilyginamus asmenis – tuos, kurie dirba bet kokioje valstybės, savivaldybės įstaigoje, įmonėje ar privačioje organizacijoje, teikiančioje viešąsias paslaugas.

Siūlykite šiam konkursui žmones, kurie verti aukščiausios pagarbos už geranoriškumą ir paslaugumą, kurie savo darbe vadovaujasi etikos ir geros moralės principais, yra pavyzdžiu kitiems. Išrinkime tarnautoją, kuris gerbia žmogų ir valstybę, jos įstatymus, yra teisingas ir tarnauja visiems gyventojams vienodai, nepaisydamas kilmės, socialinės padėties, politinių pažiūrų, teisingai sprendžia prašymus, nepiktnaudžiauja jam suteiktomis galiomis ir valdžia.

Rinkime tuos, kurie yra nesavanaudiški, padorūs – nepaperkami, netaiko jokių lengvatų draugams ir pažįstamiems, nepriima dovanų, yra objektyvūs priimdami sprendimus. Pagerbkime tuos, kurie yra atsakingi, užtikrina viešumą ir yra pavyzdingi – nepriekaištingos reputacijos, tolerantiški, tvarkingi. Kandidatus, kurie dėl profesinių bei asmeninių savybių, pilietiškumo galėtų pretenduoti į „Mūsų valstybės tarnautojas 2019“ vardą, gali siūlyti įmonės, įstaigos, darbo kolektyvai arba gyventojų grupė.

Kandidatus galima siūlyti iki vasario 14 d. laikraščio „Sidabrė“ redakcijos telefonais (8 426) 61 029, (8 426) 60 352, (8 426) 60 353, mob. tel. 8 605 19 252, el. p. redakcija@sidabrė.lt, reporteris@sidabrė.lt.

Balsavimas už geriausią iš geriausių vyks nuo vasario 20 d. iki kovo 13 d. „Sidabrės“ redakcijoje ir socialinio tinklapio Facebook paskyrose „Mūsų valstybės tarnautojas 2019“ ir Joniškio rajono savivaldybė.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook