Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 22 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Nuo rytojaus Joniškyje pradedamas šildymo sezonas

Joniškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad  nuo rytojaus, 2020 m. spalio 14 d., pradedamas 2020-2021 metų šildymo sezonas. Šildymo sezonas pradedamas savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintame sąraše numatytose įstaigose (vaikų darželiai, lopšeliai, mokymosi įstaigos, ligoninės ir kt.) ir daugiabučiuose gyvenamuose namuose.

Savivaldybės administracija taip pat atkreipia daugiabučių gyventojų dėmesį į tai,  kad sprendimą pradėti šildymo sezoną anksčiau ar vėliau, nei jo pradžią paskelbė savivaldybės administracija, organizuoja daugiabučių namų valdytojai – bendrijos pirmininkas arba namo administratorius. Gyventojai balsų dauguma (50+1 proc.) turi teisę patys nuspręsti dėl šildymo pradžios savo daugiabutyje.

Jeigu šilumos vartotojai nusprendė kitu laiku negu Joniškio rajono savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti.

Daugiabučių, kuriuos administruoja UAB „Joniškio butų ūkis“, gyventojai turi kreiptis į bendrovę tel. 8 426 60 472, el. p. butuuk@gmail.com.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook