Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. liepos 6 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Mūsų tikslas – matyti kiekvieną žmogų, išgirsti kiekvieną verslininką

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre vyko Joniškio verslininkų asociacijos inicijuota apskritojo stalo diskusija tema „Smulkaus ir vidutinio verslo plėtra Joniškio rajone“, kurioje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Joniškio turizmo ir verslo centro direktorė Jurgita Bučinskienė.

Susitikimo metu meras V. Gailius pristatė Joniškio savivaldybės administracijos viziją, planus ir informavo, kad pagal vidutinio verslo plėtros programą yra galimybė prisidėti prie konkretaus verslo paramos. Meras pakvietė rajono verslininkus dalyvauti vyksiančioje Joniškio Miesto šventėje ir pasinaudoti galimybe užmegzti artimesnį kontaktą su užsienio partneriais, atvykusiais į šventę iš bendradarbiaujančių miestų.

„Mūsų tikslas – matyti kiekvieną žmogų, išgirsti kiekvieną verslininką. Teikti kokybiškas paslaugas. O prioritetinė sritis – bendradarbiauti su vietiniu verslu, norisi abipusio ryšio“, – kalbėjo administracijos direktorė V. Kulvinskienė.

Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Gofman pristatė Joniškio rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos nuostatų projektą ir kvietė verslininkus aktyviai reikšti nuomonę, teikti siūlymus dėl remiamų priemonių tikslingumo ir sąrašo papildymo. Diskusijos metu buvo išsakytos verslininkų matomos problemos, teikti pasiūlymai, ieškota bendrų sprendimo būdų.

Taip pat susitikimo metu buvo pristatytas savivaldybės interneto svetainės www.joniskis.lt skyrius „Rūpinuosi Joniškio kraštu“.

Kitas susitikimas numatomas rugsėjo mėnesį.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook