Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 25 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kviečiame švęsti jubiliejinę Laisvės gynėjų dieną

Joniškio rajono savivaldybė kviečia įstaigas, organizacijas, verslo atstovus ir gyventojus prisidėti prie šviesios pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“, kuria žymima prieš trisdešimt metų iškovota pilietinė pergalė prieš agresorių.

Iniciatyvos sumanytojai Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ir iniciatyvą globojantis Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kviečia Sausio 13 d. rytą nuo 8.00 valandos dešimčiai minučių languose uždegti vienybės ir atminimo žvakutes. Šiuo gestu visi prisiminsime ir paminėsime iškovotą mūsų laisvės pergalę.

8.10 val. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius 8-12 klasių mokinius kvies jungtis į pilietiškumo pamoką ir prisiminti, kodėl mums svarbi Sausio 13-oji ir kokia ji buvo tą naktį, 1991 metais. Apie tai plačiau pasakos Antanas Kliunka, politinis ir visuomenės veikėjas, apdovanotas Sausio 13-osios atminimo, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medaliais.

Joniškio kultūros centras ypatingą dieną kviečia minėti kūrybiškai ir inicijuoja respublikinį virtualų legendinės  dainos „Laisvė“ (muzika – Eurikos Masytės, žodžiai – Justino Marcinkevičiaus) atlikimo konkursą. Vaizdo įrašus su konkurso pasirodymu gyventojai kviečiami siųsti nuo sausio 11 d. iki sausio 22 d. Dalyvių pasirodymai bus viešinami Joniškio kultūros centro socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskutiniąją sausio savaitę, o 29 d. bus paskelbtas nugalėtojas ir paskatinamųjų vietų laimėtojai.

Trumpam sugrįžti į praeities laikus kviečia Joniškio istorijos ir kultūros muziejus. Gyventojai raginami dalyvauti virtualioje parodoje dalinantis savo turimais fotografijų archyvais. Paroda virtuali, todėl visi norintys išvysti istorines fotografijas tai galės padaryti Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje visą sausio mėnesį.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook