Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 27 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kirnaičių kaimo bendruomenei – 15 metų

Balandžio 14 dieną Kirnaičių kaimo bendruomenė paminėjo 15 metų jubiliejaus sukaktį. Kirnaičių bendruomenė yra nedidelė, tačiau žmonės joje aktyvūs ir veiklūs. Kaimo bendruomenę vienija bendrų tikslų siekimas, bendrų idėjų ieškojimas, noras gyventi gražioje ir saugioje aplinkoje.

Renginyje dalyvavo LR Seimo nariai Vitalijus Gailius ir Arūnas Gumuliauskas, bendruomenės narius ir visus susirinkusius sveikino Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaidai Aleknavičienė. Sveikinimo žodžiais ir dovanomis padėkota bendruomenės nariams už aktyvią veiklą ir bendruomeniškumą. Seimo narys V. Gailius įteikė bendruomenei „Tautišką giesmę“ ir padėkomis apdovanojo Kristiną Ladukienę ir Raimondą Mačiulį, už nuoširdų darbą ir pagalbą bendruomenės aktyvui.

Seimo narys A. Gumuliauskas, sveikindamas visus su švente, linkėjo bendruomenei būti savo darbų ir idėjų įgyvendintojais, niekada „neprarasti savo veido“. Bendruomenei įteikė Lietuvos valstybės vėliavą, padėkomis už aktyvų darbą apdovanojo Židrūną Gaką, Reginą Kudulienę, Neringą Vasiliauskienę ir Rasą Petkienę.

Gražaus jubiliejaus proga prie sveikinimų prisijungė ir susirinkusius sveikino Kepalių seniūnė Laura Veikalienė, vienas iš sporto klubo „Gasčiūnai“ įkūrėjų, sporto entuziastas, rajono šaškių ir šachmatų klubo pirmininkas, kaimo bendruomenių festivalių teisėjas Stasys Rimdžius, Joniškio r. partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Valuckienė ir LR Žemės ūkio rūmų pirmininko padėjėja Rimantė Misiūnienė, Gasčiūnų pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja Daiva Jurgaitienė, verslininkė Valerija Kazimieraitienė, Kepalių bendruomenės „Ašvinė“ pirmininkė Zita Kavaliauskienė, Ziniūnų bendruomenės „Obelėlė“ pirmininkė Irena Vilkonienė, Stupurų kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Vyšniauskaitė.

Šventinį renginį vedė ir eiles skaitė Joniškio rajono garbės pilietis Juozas Šalkauskas. Kirnaičių bendruomenės pirmininkas Kęstutis Ladukas pasidžiaugė bendruomenės vieningumu ir teigė, kad „Žmogus visada nori būti laimingas, o laimingas jis būna tada, kai jį supa artimi, mylintys žmonės, draugai, geri kaimynai. Kartu, drauge galima nuveikti daug gražių darbų, padaryti neįmanomų dalykų, būti laimingu ten, kur gyveni, kur gyvena tavo šeima, tavo vaikai, tavo artimieji. Bendruomeniškumas – tai visi mes, išaugantis iš kiekvieno aš.“

Šventėje skambėjo Kirnaičių kaimo balso Pauliaus Jurgaičio dainos, koncertavo Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos liaudiškos muzikos kapela. Kirnaičių kaimo bendruomenės aktyvas sustoti neketina. Jau birželio 9-10 dienomis kviečia visus į dvyliktąjį tarptautinį kaimo bendruomenių ir žemdirbių festivalį „Šimtmečio šviesoj – mes ir sporte, ir dainoj...“, kuriame be sporto varžybų, šaškių-šachmatų, futbolo turnyrų, begalės amatininkų ir liaudies meistrų, kviečia pamatyti geriausius Joniškio rajono saviveiklinius kolektyvus, romansų mylėtojus. Tad pasidžiaugę viena švente, laukia kitos, turėdami viltį, kad gyventi tokiame kaime – gera būtų visiems.

 Kirnaičių kaimo bendruomenės informacija,
R. Žukauskaitės nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook