Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugpjūčio 19 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškyje vyko tarptautinio projekto „SocQuality“ partnerių susitikimas

Liepos 19 d. Joniškyje vyko projekto „SocQuality“ Latvijos ir Lietuvos  bendradarbiavimo partnerių susitikimas. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras jaunimo centras kartu su partneriais iš Latvijos (Aucės, Dobelės, Viesitės, Jelgavos, Jaunjelgavos), Kretingos ir Rokiškio aptarė veiklos kryptis ir pasidalino patirtimi.

Projekto „Socialinių paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Vidurio-Baltijos regione“ (SocQuality) tikslas – pagerinti socialinių paslaugų prieinamumą ir kokybę bei įgyvendinti socialinės aprėpties priemones neįgaliesiems, vaikams, jauniems žmonėms ir senjorams regionuose.

Susitikimo, vykusio Baltojoje sinagogoje, metu, visus projekto dalyvius pasveikino Joniškio rajono mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos direktorius Vitolis Žukas. Pranešimą apie inovatyvius darbo metodus skaitė projekto vadovė Juventa Jurgelienė, o žaidimų metodą pristatė projekto asistentas Darius Šulčius.

Projekto dalyviai pasidalino patirtimi apie jau įgyvendintas projekto veiklas ir vykdytus renginius, aptarė artimiausias veiklas. Susitikimo metu buvo nagrinėjami ir įvairūs kiti su projekto įgyvendinimu susiję klausimai: reikalinga pagalba, vidinės komunikacijos aspektai, projekto sklaidos strategija, galimos rizikos.

Partnerių susitikimas buvo finansuojamas projekto „SocQuality“ Nr. LLI-317 lėšomis.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook