Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 17 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškio rajono savivaldybėje sutikti „Poezijos pavasario 2019“ dalyviai

Didžiausias literatūrinis renginys – tarptautinis poezijos festivalis – aplankė ir Joniškio rajoną. Tradicinė literatūrinė šventė organizuojama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. Gegužės 24-ąją Joniškio rajono savivaldybėje apsilankė festivalio svečių grupė.

Joniškio rajono savivaldybėje atvykusius svečius priėmė ir pasveikino Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė, Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė, jos pavaduotoja Gita Vilčiauskienė, poetas, literatas Jonas Ivanauskas.

Šiemet į Joniškį poetinį žodį atnešė poetai Jūratė Sučylaitė, Dainius Sobeckis, aktorė Gražina Urbonaitė, dainuojamosios poezijos kūrėjas ir atlikėjas Vygantas Kazlauskas.

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja V. Aleknavičienė domėjosi svečių kūryba, veikla, teiravosi, ar jie Joniškyje lankosi pirmą kartą. Dainuojamosios poezijos kūrėjas ir atlikėjas V. Kazlauskas mūsų mieste lankosi antrą kartą. Susitikimo metu svečiams įteiktos savivaldybės dovanėlės, trumpai pristatytas Žagarės vyšnių festivalis.

Grupė poetinio žodžio puoselėtojų misiją tęsia Žagarėje, kur Žagarės dvaro rūmuose vyksta poezijos vidudienio renginys. Bibliotekos direktorė J. Šimkevičiūtė pasidžiaugė, kad iškiliausias Lietuvos kasmetinis literatūrinis renginys pasiekė ir Joniškio rajoną, o joniškiečiams atsiranda galimybė išgirsti poetinį žodį, autentiškas, pačių poetų ir kūrėjų skaitomas eiles, sukurtas dainas.

Baigiamasis susitikimas su „Poezijos pavasario 2019“ svečiais vyks šiandien 17.00 val. Joniškio raudonojoje sinagogoje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook