Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 15 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Joniškio miesto VVG tapo Miestų vietos veiklos grupių tinklo nare

Balandžio 25 d. Biržuose vykusiame Miestų vietos veiklos grupių tinklo susirinkime dalyvavo Joniškio miesto vietos veiklos grupės vadovė Vaida Aleknavičienė. 2018 m. rugsėjo 21 d. buvo įregistruota ir veiklą pradėjo asociacija – Miestų vietos veiklos grupių tinklas (toliau – MVVGT), kaip vieno iš svarbiausių miestų vietos veiklos grupes vienijančių tikslų siekiantis atstovauti ir ginti MVVGT narių interesus.

MVVGT kelia sau ir kitų ne mažiau svarbių tikslų: sudaryti sąlygas glaudesniam Lietuvos miestų vietos veiklos grupių bendradarbiavimui tarpusavyje ir su savivaldybės, valstybės bei Europos Sąjungos valdymo institucijomis.

Vykusio susirinkimo metu buvo pateikta ir patvirtinta 2018 m. veiklos ataskaita, finansinių dokumentų rinkinys. Šiuo metu MVVGT yra 12 narių, o susirinkimo metu į MVVG tinklo narius buvo priimta Joniškio miesto vietos veiklos grupė.

Antroje susirinkimo dalyje dalyvavo trys Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atstovai bei keturi Europos socialinio fondo agentūros specialistai. Aptarti aktualiausi klausimai, atsakyta į klausimus, pasidalinta patirtimi ir pastebėjimais.

 Joniškio miesto VVG informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook