Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Jakiškių–Maironių kaimų bendruomenė parengė ir įgyvendino projektą

Jakiškių–Maironių kaimų bendruomenė parengė ir įgyvendino  projektą „Antras žingsnelis link didelės svajonės“. Projektą finansavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Projekto tikslasPritaikyti Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenės namų patalpas bendruomenės ir visuomenės poreikių tenkinimui. Pagal projektą bendruomenė gavo 1267,25 eurų finansavimą. Už gautas lėšas nupirktos statybinės mediagos: giluminis gruntas, dažai sienoms, akmens masės grindų plytelės, plytelių klijai, glaistas, pvc grindjuostė, kampai išoriniai ir vidiniai ir kt. su projekto veikla susijusios prekės. Projekto metu išdažytos salės ir tambūro sienos, išklotos salės ir tambūro grindys akmens masės plytelėmis. Įsigytas plaunams dulkių siurblys – šluota patalpų priežiūrai.

Bendruomenės taryba dėkoja visiems geros valios žmonėms prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo. Įgyvendinus projektą, pagerinta gyventojų gyvenimo kokybė kaime, kuri leidžia mažinti socialinę atskirtį. Kaimo vaikai, jaunimas ir suaugusieji gyventojai džiaugiasi, kad jau beveik turi šiuolaikiškai įrengtą salę.

Bendruomenė galės tinkamai ir efektyviai vykdyti švietėjišką, kultūrinę veiklą, labiau pasirūpinti savo narių poreikiais. Dar reikėtų susitvarkyti šildymą, kad ne tik šiltu metu, bet ir šaltu galėtume pilnaveriškai naudotis pastatu. Įsigyti kėdžių, stalų. Todėl numatomas projekto tęstinumas – bus ieškoma lėšų pabaigti įrengti pastatą, kur atsiras daugiau galimybių įsitraukti į paslaugų kūrimą.

Bendruomenės tarybos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook