Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 19 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Iniciatyvų konkursas

Savo aplinkoje garsėjate idėjomis ir veiklumu? Esate pilietinės iniciatyvos kūrėjas? Buriate kaimynus, kolegas ar draugus geriems darbams, padedate spręsti socialines problemas, gražinate aplinką, gerinate mūsų visų gyvenimą? Pasidalinkite savo iniciatyva bei idėjomis su visais, įkvėpkite veikti ir kitus! 

Jei jūsų kartu su bendraminčiais įgyvendinta ar įgyvendinama iniciatyva buvo naudinga jūsų bendruomenei, jei jūsų iniciatyva tęsiasi ir nebuvo tik momentinis veiksmas, dalinkitės ja su mumis ir dalyvaukite konkurse. 

Paskelbę apie savo iniciatyvą galite laimėti mokymų sesiją visai savo komandai, po kurios jūsų veikla bus  dar naudingesnė, smagesnė ir įtraukianti dar daugiau aplinkinių!

Iki rugpjūčio 15 d. pristatykite savo iniciatyvą ir laimėkite visos komandos mokymus viena iš šių temų (nugalėtojas turės galimybę pasirinkti, kurios temos mokymų nori):

  • Kūrybiškumo ugdymas. Galbūt jūsų komandai būtų naudinga sužinoti, kaip savyje atrasti kūrybiškumo geną ar kūrybiškai pažvelgti į kylančius iššūkius? Apie tai jums galėtų papasakoti Kūrybingumo mokyklos mokytojai.
  • Komandos formavimas. Kaip veikia vieninga it laikrodžio mechanizmas komanda ir kaip atrasti tą vieningos komandos formulę jums galėtų atskleisti profesionalūs lektoriai ir komandos formavimo specialistai.
  • Motyvacinių sistemų pritaikymas kolektyve. Kas motyvuoja tave, nebūtinai motyvuos ir tavo komandos narį, o be motyvacijos greitai baigiasi net ir pačios gražiausios iniciatyvos. Ekspertai atskleis jums motyvacijos naudą ir paprastas, tačiau veiksmingas paslaptis, kaip motyvuoti visą komandą.

Paskelbkite savo iniciatyvą čia.

Patiko kolegų iniciatyva? Būtinai atiduokite savo balsą už patikusią iniciatyvą nuo rugpjūčio 16 d. iki rugpjūčio 31 d. Kiekvieną dieną galite balsuoti vieną kartą. Nugalėtojas bus paskelbtas rugsėjo 2 dieną, o juo taps daugiausia balsų tinklalapyje surinkusi iniciatyva.

Dalyvaukite konkurse!

 Parengta pagal Europos socialinio fondo agentūros informaciją

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook