Joniškio rajono savivaldybė
2018 m. lapkričio 15 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Informacija apie Tarybos sprendimus

Spalio 25 d. įvyko VIII šaukimo Joniškio rajono savivaldybės tarybos 44 posėdis. Posėdžio pradžioje pasveikinta gimtadienį atšventusi Tarybos narė Vidutė Petraitienė. Tarybos posėdyje buvo svarstomi 22 klausimai, posėdyje dalyvavo 21 tarybos narys.

Taryba pritarė parengtam projektui dėl pavadinimo naujai Joniškio miesto gatvei, esančiai prie Pakluonių gatvės garažų, pavadinimo suteikimo. Siūloma suteikti pavadinimą kelio atkarpai, vedančiai į garažus ir garažams suteikti naujus adresus. Taip būtų išsaugota numerių eilės didėjimo tvarka Pakluonių gatvėje.

Posėdyje pritarta, kad Joniškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis būtų finansuojama ne mažiau kaip 15 procentų projektui įgyvendinti būtinos išlaidos „Saulės mūšio pergalės įamžinimas memorialiniu kompleksu Joniškio r., Jauniūnų k.“. Projekto įgyvendinimo metu atsiradusios nenumatytos ir netinkamos finansuoti išlaidos taip pat turėtų būti dengiamos savivaldybės biudžeto lėšomis.

Patvirtinta, kad Joniškio rajono savivaldybės administracija įgyvendintų projektą „Pėsčiųjų tilto per Švėtės upę tarp Senosios ir Naujosios Žagarės statyba“.

Pritarta sprendimo projektui reorganizuoti uždarąją akcinę bendrovę Joniškio komunalinį ūkį prijungti ją prie uždarosios akcinės bendrovės „Joniškio vandenys“ ir patvirtinti uždarosios akcinės bendrovės Joniškio komunalinio ūkio ir uždarosios akcinės bendrovės „Joniškio vandenys“ reorganizavimo sąlygas.

Rajono taryba, po ilgų diskusijų,  pritarė sprendimui atleisti Barysių aeroklubą nuo 2018 metų nuomos mokesčio už valstybinę žemę. Šis Tarybos sprendimas besikuriančiam aeroklubui bus nedidelė parama, kad klubas galėtų kurtis ir plėsti savo veiklas.

Patvirtintas  sprendimo projektas dėl Joniškio rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto patvirtinimo pakeitimo, padidinti asignavimus šioms programoms:  „Švietimo paslaugų užtikrinimas ir gerinimas“; „Kultūros ir sporto plėtra“ (Skaistgiryje aikštyno pagrindams įrengti); „Gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimas“ (Joniškio pirties remonto išlaidoms, takui Joniškio m. nuo Medžiotojų g. iki Sodų g. išasfaltuoti). Pritarta sumažinti asignavimus programai „Savivaldybės ir viešojo valdymo paslaugų kokybės užtikrinimas ir gerinimas“ (Savivaldybės administracijai išlaikyti).

Pritarta sprendimo projektui, kad Kalnelio kaimo bendruomenė „Sidabrė“ įgyvendintų projektą „Kalnelio kaimo bendruomenės namų atnaujinimas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams“. Joniškio savivaldybės administracija dalyvautų projekte partnerio teisėmis ir užtikrintų, kad biudžeto lėšomis būtų finansuojama dalis projekto išlaidų.

Išsamiau su šiais ir kitais spalio 25 d. Tarybos posėdyje priimtais sprendimais ir detaliais balsavimo rezultatais galite susipažinti Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainės skyriuje „Teisinė informacija“–„Teisės aktai“–„Tarybos sprendimai“. Posėdžio vaizdo įrašą galite peržiūrėti skyriuje „Posėdžių transliacija“, arba „Yotube“.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018