Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Informacija apie gyventojų aptarnavimą savivaldybėje ir seniūnijose

Atsižvelgiant į  didėjantį COVID-19 ligos  plitimo greitį, prašome gyventojų būti atsakingais ir į savivaldybę eiti tik tuomet, kai nėra galimybės visko susitvarkyti elektroniniu būdu. Jei visgi to nepavyksta padaryti, kad nesusidarytų eilės, į priėmimą pas specialistą kviečiame užsiregistruoti iš anksto.

Raštus, prašymus galite teikti el. paštu savivaldybe@joniskis.lt bei pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema,  siųsdami paštu adresu Livonijos g. 4, 84124 Joniškis. Aktualius klausimus galima pateikti Joniškio rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje arba Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainės skyriuje „E. konsultavimas“.

Norėdami pasirašyti dokumentus el. parašu, galite pasinaudoti el. parašo paslauga. Taip pat dokumentus galite nufotografuoti mobiliuoju telefonu ar kitomis priemonėmis bei prisegti kaip laiško priedą arba pateikti užsakydami paslaugą el. būdu.

Savivaldybės administracijoje, seniūnijose teikiamas elektronines paslaugas galite užsakyti šiuose portaluose:

Joniškio rajono savivaldybėje dėl gyventojų aptarnavimo konsultuojami telefonu (8 426) 69 140, el. p. savivaldybe@joniskis.lt.

Išsamesnė informacija socialinių išmokų ir socialinių paslaugų klausimais – tel. (8 426)  69 154, civilinės metrikacijos klausimais – tel. (8 426)  69 150, archyvo klausimais – tel. (8 426)  65 304, mob. tel. 8 685 73 871, valstybės garantuojamos pirminės teisinės pagalbos klausimais –  (8 426)  69  163.

Visų Joniškio rajono savivaldybės darbuotojų, atsakingų už informacijos teikimą Joniškio rajono savivaldybės  administracijos skyriuose ir seniūnijose, kontaktinę informaciją rasite čia.

Atkreipiame dėmesį, kad savivaldybės lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Lankytojai, laukiantys kol bus aptarnauti, turi išlaikyti saugų (ne mažesnį nei 1 metro) atstumą iki kitų lankytojų ir savivaldybės administracijos darbuotojų. Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Saugokite save ir savo artimuosius.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook