Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 2 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbo

Sušvelninus karantino sąlygas, nemažai ikimokyklinio amžiaus vaikus auginančių tėvų grįžta į darbus, tad itin aktualus jiems tampa vaikų priežiūros klausimas.

Siekiant užtikrinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų priežiūrą nuo gegužės 11 d. darbą palengva atnaujina Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“, Joniškio vaikų darželis „Vyturėlis" ir Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas". Į darželius galės būti priimti tie vaikai, kurių abu tėvai (įtėviai, globėjai, rūpintojai) privalo išeiti į darbus ir neturi kitų galimybių vaikams prižiūrėti (privaloma darbdavio išduota pažyma).

Vaikų priežiūros paslaugos bus organizuojamos mažose vaikų grupėse, maksimaliai laikantis grupių izoliacijos principo. Užtikrinant visų saugumą, tėveliai, atlydintys vaikus, privalės dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones, o šalia įėjimų į įstaigas bus priemonės rankų dezinfekcijai bei pateikta informacija apie asmens higienos laikymosi būtinybę. Į darželius bus priimami tik sveiki, t. y. peršalimo simptomų neturintys, vaikai.

Vis dėlto tėvai neturėtų skubėti leisti vaikus į darželį, nes rizika užsikrėsti išlieka.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook