Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 10 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dar kartą apie nustatytus koronaviruso atvejus Joniškio rajone

Informuojame, kad šiuo metu Joniškio rajone yra oficialiai nustatyti ir patvirtinti 6 koronaviruso atvejai, iš kurių 4 susirgusieji asmenys – vienos šeimos nariai. Dar kartą pažymime, kad duomenis apie jų lankytas vietas turi teisę skelbti tik Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, jie skelbiami Nacionalinio visuomenės sveikatos centro interneto svetainėje.

Dėl itin sudėtingos situacijos visoje šalyje šios informacijos skelbimas nėra operatyvus. Atkreipiame dėmesį, kad savivaldybė neturi teisės savo nuožiūra skelbti šių asmenų lankytų vietų, be to, šios informacijos Nacionalinis visuomenės sveikatos centras savivaldybei NETEIKIA. Suprantame Jūsų norą pasitikrinti, ar neturėjote kontakto su viruso nešiotojais, bet duomenų žinojimas neapsaugos nuo galimo viruso plitimo.

Taigi, vertinant tai, kad bet koks artimas nesaugus kontaktas su kitu asmeniu  jau yra rizika, rekomenduojame laikytis standartinių ligos plitimą mažinančių priemonių (dažno rankų plovimo, saugaus atstumo, čiaudėjimo etiketo, saugaus maisto ruošimo ir t.t.) ir privalomų karantino taisyklių.

Būkite sveiki, saugokite save, likite namuose!

Joniškio rajono saivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook