Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dalyvauta tarptautinėje parodoje „ADVENTUR 2019“

Sausio 25-27 dienomis  VšĮ „Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras“ dalyvavo jau 7 kartą rengiamoje tarptautinėje kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2019“ Vilniuje.

Net 3 dienas vykstantis renginys išssiskiria pramogų įvairove ir interaktyvumu, kiekvienam aktyvaus laisvalaikio entuziastams – daugiau nei 300 dalyvių iš 19 šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Danijos, Egipto, Gruzijos Kinijos, Kipro, Kroatijos, Kubos, Lenkijos, Nepalo, Slovakijos, Šri Lankos, Švedijos, Turkijos, Vietnamo) pristatė turizmo naujoves.

Šių metų parodos tema – „Potyrių turizmas“. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva?

Joniškio TVIC unikaliame stende kvietė parodos lankytojus susipažinti su žiemgališkais krašto turizmo ištekliais. Parodos lankytojai buvo pasitikti šūkiu „Patirk Žiemgalą“, kviečiami sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą, pildyti savo patirčių kolekcijas. Parodą aplankė Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis ir administracijos direktorius Aivaras Rudnickas.

Parodoje dalyvavo ir Žagarės regioninio parko direkcijos komanda, kuri šiemet siūlė užsimiršti gamtoje ir apsilankyti ilgiausiame take Lietuvoje – Mūšos tyrelio pažintiniame take, kuris įtrauktas  į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausias pelkėje lentų takas, kurio ilgis daugiau nei 6 km.

Čia apie vykdomas edukacijas ir savo veiklas pristatė ir lankytojus kvietė susipažinti Mūšos tyrelio pelkės Laumė, kuri su savimi atsivežė Miknaičių ežero vandens kubilėlį. Visi norintys turėjo galimybę patirti pelkės mitą. Žagarėje veikiantį „Kaliausių fabrikėlį“ bei „Lėlių namus“ pristatė tautodailininkė Aušra Petrauskienė, kuri parodos metu kvietė atvykti į svečius ir išmokti žaisti žiemgališkai.

Joniškio TVIC džiaugiasi, kad jų stendą aplankė ir buvę, ir esami joniškiečiai. Juos centro komanda nustebino rajono lankytinais objektais, naujais renginiais. Išdalinta šimtai lankstinukų, skrajučių apie Joniškio kraštą, kurių galima nemokamai pasiimti ir Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre (Žemaičių g.9, Joniškis).

Joniškio TVIC komanda dėkoja partneriams, bendraminčiams padėjusiems pasirengti parodai – Joniškio rajono savivaldybės administacijai, žiemių pradui „Simkala“, Žiemgalių-Aukštaičių kultūros draugijos Joniškio skyriui, Joniškio kultūros centrui, Žagarės regioninio parko direkcijai, Joniškio istorijos ir kultūros muziejui, fotografams J. Danauskui, D. Šulčiui, menininkams A. Tuminaitei ir J.Griciui, UAB „Delikatesas“, UAB „Joniškio duona“ bei Stefai Strakšienei.

 Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook