Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 20 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Bendrystė – socialinė akcija „Aš ir Tu – tai Mes“

Šiandien Joniškis jau ketvirtą kartą dalyvavo socialinėje akcijoje „Aš ir Tu – tai Mes“, skirtoje paminėti Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Akciją organizavo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centras ir specialiojo ugdymo skyrius. Socialinės akcijos globėjas – LR Prezidentas Valdas Adamkus.

Socialinės akcijos „Aš ir Tu – tai Mes!!!“ tikslas – mažinti abejingumą ir atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą, skatinti toleranciją, bendravimą ir bendradarbiavimą.

Renginio globėjas ir rėmėjas Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius dėkoja visiems akcijos organizatoriams bei dalyviams už gražų renginį. Susirinkusius rajono savivaldybės aikštėje pasveikino renginio ambasadorius Leonas Karaliūnas.

Joniškio rajono savivaldybės aikštėje savo pasirodymais džiugino Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus judesio ir muzikos improvizacijos grupė „Pagauk ritmą“ (mokytoja Lina Kuzminskienė), Joniškio žemės ūkio mokyklos šokių grupė „Mes“ (vadovė Lina Budrienė), Joniškio kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvas „Stichija“ (vadovė Sigma Jonušienė).

Akcijos akcentas – „Gyvas“ simbolis „Neįgalusis“. 13.00 valandą sveikieji ir neįgalieji kartu sukūrė „gyvą“ simbolį, simbolizuojantį bendrystę, pagarbą ir vienybę. Šiemet prie renginio partnerystės prisijungė Joniškio kultūros centras ir Joniškio žemės ūkio mokykla.

Renginio organizatoriai dėkoja dalyviams ir visiems prisijungusiems prie šios gražios inicaityvos.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook