Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt

Užduokite savo klausimą:

Įrašykite klausimą kurį norite užduoti savivaldybės specialistams.

  • Į klausimą atsakoma per 3 darbo dienas, jei prašoma daug ar sudėtingos informacijos, atsakymas gali būti rengiamas iki 5 darbo dienų.
  • Anoniminių klausimų autoriams atsakymas el. paštu nėra siunčiamas ir nepublikuojamas.
  • Atsakymai į grasinančius, įžeidžiančius ir necenzūrine kalba parašytus klausimus nėra teikiami ir šie klausimai nepublikuojami.
  • Nėra teikiamas atsakymas į to paties asmens pateiktą klausimą, į kurį jau buvo atsakyta anksčiau, taip pat į klausimą, kuris nėra savivaldybės kompetencija.

SVARBU: Atsakymai dažniausiai siunčiami el. paštu, todėl būtina nurodyti TIKSLŲ el. pašto adresą. Nurodžius klaidingą el. pašto adresą neturėsime galimybės Jums atsakyti.Jūsų vardas ir pavardė:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
Bendrieji klausimai
2016-07-24
Laba diena,

kreipiuosi į Joniškio raj. savivaldybę, norėdamas atkreipti dėmesį į labai prastą geležinkelio pervažos Joniškyje, Žemaičių g. būklę ir ragindamas išspręsti šį klausimą, kol jis nevirto didele problema ar net nelaime. Visų pirma norėčiau sužinoti, kas yra atsakingas už pervažų priežiūrą? Savivaldybė ar AB "Lietuvos geležinkeliai"? Bet kuriuo atveju, jei savivaldybė neatlieka pervažų priežiūros, ji gali ir privalo atitinkamai informuoti "Lietuvos geležinkeliai" įmonę su prašymu atlikti pervažos remontą ar rekonstrukciją. Šiuo metu ši pervaža yra ne tik labai prastos techninės būklės, bet neatitinka ir elementarių saugumo reikalavimų. O ją kertant lengviesiems automobiliams, bildesys girdisi už 300 m. visame "žemaičių" mikro-rajone, jau nekalbant apie sunkiasvores transporto priemones (šalia yra UAB "Šiaurės vilkas") ar žemės ūkio techniką.
Taip pat noriu paklausti, ar artimiausiu metu savivaldybė ketina imtis veiksmų, siekdama sutvarkyti šią pervažą ir tuo pačiu užkirsti kelią gresiančiai nelaimei, nes tarkim atitrūkus pervažos dalims (kurios dabar juda dešimties centimetrų amplitude) gali užstrigdyti transporto priemones pervažoje. Apskritai, įvertinus, kad per šią pervažą vykstą labai didelis Joniškio miesto gyventojų, tiek pėsčiųjų tiek ir dviratininkų srauto judėjimas, nes šalia yra kolektyviniai sodai, šią pervažą būtina rekonstruoti, įrengiant papildomus barjerus pėstiesiems ir dviratininkams, kaip kad tarkim yra prie geležinkelio stoties.
Galbūt šis aktualus klausimas jau buvo nagrinėtas Joniškio savivaldybės administracijoje ir sprendimai jau buvo priimti, tuomet norėčiau sužinoti, kas buvo nutarta. Dėkoju, lauksiu savivaldybės atsakymo ir specialisto komentaro.
<< 1 2 3 4 5 >>