Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pastatyta daugiau dėžių šunų ekskrementams

Siekiant apsaugoti viešas erdves nuo taršos gyvūnų ekskrementais, šunų savininkams suteikta galimybė Joniškio miesto viešosiose vietose  naudotis dar keturiomis specialiomis dėžėmis šunų ekskrementams. Iš viso Joniškio mieste jų jau 10.

Tikimasi, kad kiekvienas gyvūnu besirūpinantis asmuo, kieme, parke ar bet kurioje kitoje viešoje vietoje vedžiodamas gyvūną, sąžiningai surinks gyvūnų ekskrementus ir kitiems neteks patirti nemalonių įspūdžių.

Primename gyventojams, kad Gyvūnų laikymo Joniškio rajono savivaldybės gyvenamosiose vietovėse taisyklėse reglamentuotos gyvūnų laikytojų pareigos. Viena iš jų – gyvūnui priteršus viešojoje vietoje, dviejų butų ar daugiabučių namų bendrojo naudojimo patalpose ar kito asmens žemės valdoje, būtina nedelsiant surinkti gyvūnų ekskrementus ar kitus gyvūno paliktus teršalus.

Pastebėję, kad dėžės šunų ekskrementams perpildytos, gyventojai gali informuoti UAB Joniškio butų ūkį tel. (8 426) 60464. UAB Joniškio butų ūkis vykdo dėžių šunų ekskrementams priežiūrą.

Dėžių šunų ekskrementams pastatymo vietų žemėlapis

Infrastruktūros skyriaus
Viešosios tvarkos poskyrio informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook