Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. sausio 20 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
V. Aleknavičienė: džiaugiuosi Joniškio verslininkų aktyvumu

2019 m. lapkričio 12-13 dienomis Joniškio rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos paramos teikimo komisija (toliau – Komisija) rinkosi į posėdžius vertinti pateiktas Joniškio rajono verslininkų  paraiškas ir skirstyti smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondo lėšas.

Minėto fondo lėšos skirstomis vadovaujantis Joniškio rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos nuostatomis, patvirtintomis Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. liepos 15 d. įsakymu Nr. A-664. Šiemet, nepaisant to, kad pasikeitus lėšų skyrimo tvarkai, pareiškėjai išlaidas turėjo patirti dar iki paraiškos pateikimo dienos ir paraiškų priėmimas vyko tik pusantro mėnesio, o ne kaip įprasta, visus metus, paraiškų buvo gauta stebinančiai daug.

Komisijai vertinti buvo pateiktos 52 paraiškos, kurių bendra prašoma paramos suma viršijo 42 tūkst. Eur. Populiariausios programos priemonės –  įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinis kompensavimas,  seminarų ir mokymų išlaidų, informacinių, reklaminių leidinių parengimo ir leidybos, reklamos priemonių išlaidų padengimas. Iš 52 paraiškas pateikusių verslininkų naujais įsisteigė net 10 naujų verslo subjektų. Po ilgų diskusijų ir sunkaus darbo Komisija nusprendė lėšas šiais metais  paskirstyti 43 Joniškio rajono verslo subjektams.

Pasak Komisijos pirmininkės Vaidos Aleknavičienės, bendra verslininkų prašoma paramos suma ženkliai viršijo Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą smulkaus ir vidutinio verslo  fondo rėmimo lėšų biudžetą, kuris sudarė 30 tūkst. Eur, tad Komisijos nariams teko intensyviai ir atsakingai vertinti verslininkų pateiktas paraiškas.  Ji džiaugėsi tokiu rajono verslininkų aktyvumu.

Artimiausiu metu Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainėje bus paskelbta detali informacija apie smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondo lėšų paskirstymą.

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook