Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Gasčiūnų pagrindinei mokyklai – 115 metų

Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus – metus, valandas, dienas, o Gasčiūnų pagrindinė mokykla šeštadienį skaičiavo sugrįžimo akimirkas. Sugrįžimo ten, kur svajota, mylėta, kur krėstos išdaigos, kur ištikimiausi draugai ar tiesiog gera pabūti, prisiminti, parymoti...

Birželio pirmąją mokyklos bendruomenė sukvietė buvusius mokinius, mokytojus, darbuotojus, draugus ir kaimynus į 115-ojo gimtadienio šventę „Laiko žingsniai“. Čia skambėjo eilės, netrūko dainų ir šokių.  

Mokyklos gimtadienio proga susirinkusią mokyklos bendruomenę ir atvykusius svečius pasveikino Gasčiūnų mokyklos direktorė Asta Žilinskienė, LR Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Rajono meras V. Gailius įteikė mero padėkos raštus:

  • Daivai Jasiulienei, Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojai, už kūrybišką, sąžiningą darbą mokant ir auklėjant jaunąją kartą, ugdant pačias gražiausias mokinių charakterio savybes, bei mokyklos erdvių apipavidalinimą;
  • Violetai Balčiūnienei, Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos darbuotojai, už ilgametį ir nuoširdų darbą, geranoriškumą, supratingumą bei nuolatinę pagalbą.

Joniškio rajono Švietimo, kultūros  ir sporto skyriaus vardu  Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė apdovanojo padėkos raštais:

  • Daivą Baranauskaitę – už ilgametį sąžiningai atliekamą darbą, atsakingumą, nuoširdumą bei pagalbą kitiems;
  • Giedrę Gustienę – už sąžiningai atliekamą darbą, atsakingumą, kantrumą ir už tai, kad mokyklos renginiuose padeda skleisti lietuvių kalbos grožį, įgyvendina pačias netikėčiausias idėjas ir mintis;
  • Mildą Didžiokę – už aktyvų ir kūrybišką dalyvavimą mokyklos gyvenime, už renginių organizavimą bei bendruomenės telkimą.

Prie sveikinimų prisijungė Kirnaičių ir Stupurų kaimų bendruomenių atstovai, rajono mokyklų atstovai, buvusios Gasčiūnų mokyklos mokytojos Lionė Gailiūnaitė, Teresė Lengvinienė bei buvę mokiniai.

Mokyklai jau 115 metų. Ji viena seniausių rajone. Per tą laiką nuveikta daug gerų darbų, nueitas gražus kelias, kuriame savo pažinimo kelionę pradėjo šimtai mokinių.

 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook