Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Spaudos konferencija – 100 vadovavimo rajonui dienų

Šiandien Joniškio  rajono savivaldybėje vyko spaudos konferencija 100 vadovavimo rajonui dienų aptarti. Konferencijos tikslas – pristatyti spaudos atstovams ir atsiskaityti visuomenei už nuveiktus bei planuojamus darbus. 

Konferencijoje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, mero patarėja Inga Karbauskienė, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, direktorės pavaduotojas Aivaras Rudnickas, kurie pristatė savo veiklas bei atsakinėjo į spaudos atstovų klausimus.

Spaudos atstovams pristatyti  savivaldybės priimamų sprendimų tikslai ir artimiausios kryptys, savivaldybės vadovų ir administracijos veikla, įgyvendinant tarptautinio bendradarbiavimo, jaunimo užimtumo, aplinkos kokybės ir infrastruktūros gerinimo bei objektų modernizavimo projektus. Apžvelgta savivaldybės valdomo nekilnojamo turto objektų situacija ir jų pardavimo būtinybė, akcentuota  į kuo efektyvesnį bei taupesnį savivaldybės biudžeto išteklių valdymą.

Rajono meras V. Gailius pasidžiaugė savivaldybės administracijos darbu, kompetencija ir operatyvumu rengiant tarybai sprendimus, kurie nukreipti į rajono gyventojų aplinkos ar vandens kokybės gerinimą, taip pat pasidžiaugė rajono seniūnų kvalifikacija. „Neabejoju, kad  savivaldybės administracijos specialistų dėka, mūsų savivaldybė galėtų tapti pilotine savivaldybe, įgyvendinant naujus valstybinio mąsto projektus ir rodant kitoms savivaldybėms pavyzdį.“

Konferencijos pabaigoje savivaldybės meras pakvietė joniškiečius iš visos Lietuvos linksmai praleisti laiką su draugais ir šeimomis dalyvauti rugpjūčio 15 d. Vilniuje organizuojamame joniškiečių piknike–diskusijoje, kuris vyks Bernardinų sode.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook