Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pristatytas projektas

Šiandien „Saulės“ pagrindinėje mokykloje vyko 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Saugi aplinka mokiniams ir mokytojams – kokybiško ugdymo pagrindas“ pristatymas, skirtas Europos judumo savaitei paminėti.

Įgyvendinant projektą numatyta mokyklos stadione įrengti sintetinius bėgimo takelius saugiam mokinių sportavimui ir laisvalaikiui. Tai sumažins traumų ir sužeidimų galimybę, padidins neįgalių mokinių saugumą, ypač respublikinių ir regioninių varžybų, kurias organizuoja mokykla, metu.

Mokyklos viduje bei išorėje planuojama įrengti stebėjimo kameras, kad būtų galima išvengti patyčių bei smurto atvejų tose vietose, kuriose nėra budinčio mokytojo ar jos kitaip nepasiekiamos. Taip pat bus įdiegtos papildomos interneto saugumo priemonės internetinių patyčių ir priklausomybės nuo kompiuterio ir interneto atvejų prevencijai.

Renginio metu surengtos sportinės varžybos, kuriose dalyvavo  ir Joniškio rajono savivaldybės sudaryta komanda. Administracijos direktorė Valė Kulvinskienė pasidžiaugė mokyklos aktyvumu, atvirumu ir sportiškumu. „Ačiū visai Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos bendruomenei, kuri propaguoja sveiką gyvenimo būdą ne tik savo mokykloje, bet į įvairias veiklas įtraukia ir visus aplink esančius“, – kalbėjo administracijos direktorė.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook