Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 31 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įteiktas pirmasis Joniškio rajono garbės ambasadoriaus ženklas

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje meras Vitalijus Gailius įteikė pirmąjį Joniškio rajono garbės ambasadoriaus ženklą ir pažymėjimą Helmai Bakūnienei. Savivaldybės vadovai  pasveikino Joniškyje viešinčią garbės ambasadorę, padėkojo už aktyvų bendradarbiavimą, kraštiečių svetimoje šalyje palaikymą, prisidėjimą prie Joniškio vardo garsinimo ir palinkėjo neprarasti pozityvumo, optimizmo bei noro grįžti į savo gimtąjį kraštą.

Susitikimo metu aptartos bendravimo ir ryšių palaikymo su Jungtinėje Karalystėje esančia Lietuvių bendruomene galimybės, pasidalinta mintimis bei įžvalgomis apie svarbių Joniškio miestui projektų įgyvendinimą ir ateities perspektyvas.

Administracijos direktorė Valė Kulvinskienė atkreipė dėmesį, kad grįžtantieji labiau linkę rinktis ne didžiuosius šalies miestus, bet mažesnius miestelius, kurie turtingesni erdvėmis ir gražia gamta.

Joniškio rajono garbės ambasadorė Helma Bakūnienė yra anglų kalbos specialistė, gyvenanti ir dirbanti vertėja valstybinėse Jungtinės Karalystės institucijose, vykdanti tarptautinius projektus, dalyvaujanti lietuvių bendruomenės renginiuose ir įvairiose veiklose, padedanti išvykusiems lietuviams susigaudyti socialinėje ir teisinėje srityse. Joniškio rajono  garbės ambasadorė H. Bakūnienė Joniškio miestą garsino dirbdama Joniškio „Aušros“  gimnazijoje, rašydama ir vykdydama tarptautinius projektus. Šiuo metu ji  gyvena ir dirba Jungtinėje Karalystėje Leeds mieste.

Helmai Bakūnienei Joniškio rajono garbės ambasadoriaus vardas suteiktas Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu.

Joniškio garbės ambasadoriaus vardas suteikiamas nepriekaištingos reputacijos Lietuvos Respublikos piliečiams, vykdantiems aktyvias verslo, turizmo, investicijų pritraukimo, kultūros, sporto, socialinės plėtros ir kitų sričių veiklas, sutinkantiems atstovauti Joniškiui, garsinti jo vardą, bendradarbiauti ir dalintis savo patirtimi bei ryšiais įgyvendinant įvairius Joniškio rajono savivaldybės  projektus ir iniciatyvas, užmezgant abipusius ryšius tarp savivaldybės ir užsienio valstybių savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų bei kitų institucijų ar suinteresuotų asmenų. 

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook