Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Naujovės „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

Vasario 26 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje pristatyti įgyvendinti projektai, o mokykloje esančiame Dienos užimtumo centre – naujovės. Į naujų edukacinių ir relaksacijos erdvių pristatymą pakviesti Joniškio rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai bei žiniasklaida.

Pasižvalgyti po „Saulės“ pagrindinę mokyklą nuvyko rajono meras G. Čepulis, jo pavaduotoja V. Aleknavičienė, administracijos direktorius A. Rudnickas, jo pavaduotojas A. Pališkevičius.

„Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorius Tomas Armonavičius pristatė naujai įrengtas edukacines erdves, pritaikytas šiandieniniam moderniam ugdymo procesui. 1-4 kl. mokiniams įrengta gamtos klasė, erdvus bandymų ir eksperimentų kabinetas, kuriame yra visa ugdymo procesui reikalinga įranga ir priemonės.

Įrengimo darbai truko apie du mėnesius, priemonės projektui gautos iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kartu su Joniškio rajono savivaldybės administracija įgyvendinant projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, o baldai ir kita įranga įsigyta iš mokymo bei 2 proc. paramos lėšų. Direktorius taip pat pristatė 5-10 klasių mokiniams įrengtą planšetinių kompiuterių klasę ir nupirkto 3D spausdintuvo galimybes.

Perkirpus simbolines juosteles, visi susirinkusieji galėjo apžiūrėti naujai įrengtas mokyklos Dienos užimtumo centro patalpas ir naujoves – pojūčių ir druskų kambariai. Čia įrengti šviesos ir relaksacijos bei haloterapijos kabinetai centro jaunuoliams, kurie turės galimybių stiprinti fizinę ir emocinę sveikatą.

DUC – veikianti kaip nestacionari socialinės globos įstaiga, teikianti dienos ir trumpalaikės socialinės globos ir transporto organizavimo paslaugas vaikams nuo 7 metų ir suaugusiems asmenims, turintiems sutrikusį intelektą, psichinę, fizinę, kompleksinę negalią bei nustatytus didelius ir labai didelius specialiuosius poreikius. Įrengtų kambarių priemonės ir įranga įsigyta iš socialinės paramos įgyvendinimo ir sveikatos apsaugos gerinimo lėšų ir biudžetinių įstaigų pajamų.

Rajono meras G. Čepulis pasveikino „Saulės“ mokyklos direktorių ir padėkojo mokyklos bendruomenei už puikias idėjas ir jų realizavimą, palinkėjo nesustoti ir toliau taip sėkmingai įgyvendinti gražias iniciatyvas.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook