Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybės atstovai dalyvauja konferencijoje

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas ir Joniškio „Aušros“ gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas dalyvauja savivaldybių švietimo konferencijoje „Investicijos į švietimą ir inovacijas: telkiančios, skatinančios, įgaliojančios“. Konferencijos tikslas apžvelgti švietimo būklę šalyje ir regionuose, apibrėžti esmines veiklos kryptis siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės, aptarti ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu  teisinio reguliavimo aspektus ir pasidalyti gerosiomis praktikomis.

Konferencijoje dalyvauja savivaldybių politikai, savivaldybių švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, mokinius, tėvus, mokytojus jungiančių ir kitų asociacijų, profesinių sąjungų ir kitų socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Vyriausybės ir Prezidentūros atstovai.

Konferencijos pertraukų metu fojė ir koridoriuose bus galimybė susipažinti su pažangiomis naujovėmis ir inovatyviomis technologijomis, padedančiomis organizuoti ugdymą nuotoliniu būdu. Taip pat bus pristatomos įvairios skaitmeninės priemonės, skirtos įtraukiąjam ugdymui, kalboms mokytis ir kt.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook